İngilizce öğrenmeyi nereden başlamanız gerektiğiyle ilgili bilgi arıyorsanız. Veya daha önceden bir kursa yazılıp motive olamayıp ingilizce öğrenemediyseniz bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz. Sizin için Şişli En İyi İngilizce kursu başlıklı yazımızda önerilerimizi ve verdiğimiz eğitimlerle ilgili bilgileri tek başlık altında topladık.

İngilizce Öğrenmenin Avantajları

İngilizce öğrenerek dünyayı gezin. Hayalinizde ülkeye gidin. İnternetteki kaliteli çoğu döküman İngilizce olduğu için eğitim hayatınıza katkıda bulunun daha fazla bilgile ulaşın.Şişli En İyi İngilizce Kursu

Yapılan araştırmalara göre insanların yeni bil dil öğrenmesi zihni geliştiriyor ve günlük hayatta yeni şeyleri kolayca öğrenmenizi sağlıyor. Hızlandırılmış İngilizce kursuna katılarak sevdiğiniz diziyi dublajsız keyifle seyredin.

Şişli İngilizce Kursu

İngilizce konuşma kursuna yazılarak İngilizceyi öğrenip prestij sahibi olabilirsiniz. İngilizce öğrenmek sizi diğer insanlardan farklı kılarak özgüveninizi pozitif yönde etkiler. Şirketlerde iş bulmanızı kolaylaştırır ve maaşınızı arttırmanızı sağlar.

Şişli İngilizce Kursumuzda şirketlerede kurumsal V.I.P ingilizce kursu vermekteyiz. Ofis arkadaşlarınızla özel sınıflarda birebir ingilizce kursu alabilirsiniz. Ana dili ingilizce olan öğretmenlerimizle ingilizce konuşma pratiği yaparak kolayca öğrenebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgiye V.I.P Eğitim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hızlandırılmış İngilizce Kursu

İngilizce Öğrenme Yöntemleri

En iyi ingilizce öğrenme metodu konuşarak pratik yapmaktır. Her gün yeni kelimeler öğrenerek günlük hayatta kullanmanız gerekmektedir. Her ne kadar ingilizce kelimeleri ve anlamlarını ezber yapsanız dahi kelimeleri günlük hayatınızda kullanmadığınızda buharlaşacaklardır.

İnternetten ingilizce konuşma pratikleri yapabileceğiniz sosyal gruplara katılın.

Birçok ingilizce öğrenme metodu mevcuttur, bir tanesi seçip ona odaklanmayın… Deneyin size en uyumlu olanı tercih edin. Pes etmeyin…

Cep telefonunuza metroda, otobüste ve molalarda ingilizce kelime pratiği yapabileceğiniz uygulamalar indirin. Tabi bu uygulamalar ana sayfanızda görebileceğiniz bir yerde olsun 🙂

İstanbulda turistik yerlerde geziye çıkın ve gördüğünüz turistlerle sohbet etmeye çalışın… Sohbet etmekten çekiniyorsanız merak etmeyin size yol soracak bir turist çıkacaktır 🙂

İnternetten İngilizce Nasıl Öğrenilir?

TEDx videoları izleyin… Size çok şey katacaktır. Tedx’de ingilizceyi kolayca nasıl öğrenebileceğiniz anlatan ” Yeni bir dil öğrenmenin sırları ” başlıklı şu videoya göz atabilirsiniz.

TEDx nedir; TEDx kendini “payIaşmaya değer fikirler”in dile getirildiği yerel bir programı olarak tanımlıyor.

Kendi İngilizce öğrenme metodlarınızı oluşturabilirsiniz. Mesela Barış Özcan’ın kendine ait oluşturduğu ” Yabancı dil öğrenmenin en hızlı yolu: KO-KO Tekniği ” başlıklı videoyu youtube’dan izleyebilirisiz.

İngilizce Öğrenmenizi Sağlayacak Uygulama Önerileri

  1. Lingualeo içerisinde birçok özelliği mevcut olan bu uygulamada örneğin TEDX videoları mevcut videoyu ingilizce altyazılı izliyorsunuz ve altyazıda anlamını bilmediğiniz kelimeye tıkladığınızda kelimenin türkçe anlamını yazıyor. Ve uygulamanın telefonunuzun ana ekranına ekleyebileceğiniz kelime ezber eklentisi mevcut. İnternet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Android ve İOS uygulaması mevcut.
  2. Ücretsiz Videolu ingilizce öğrenebileceğiniz bir uygulama olan Voscreen. Uygulamayı özel kılan ise en bilindik filmlerden alınan kısa replikleri yayınladıktan sonra repliğin söylenişini ve anlamını size aşağıda iki seçenekte sunuyor. Uygulamanın internet sitesine buradan ulaşabilirisiniz.

Ufak bir öneri : Telefonunuzda çok fazla ingilizce uygulaması biriktirmeyin bu sizin kararsız olmanızı ve hepsinde pratik yapmaya çalışırken kendinizi sıkılmış bulmanızı sağlar. Sıkıldıkça bu iki uygulamadan birisinde ingilizce öğrenin.

Şişli En İyi İngilizce Kursu veren dil okullarından birisi olmamızı sağlayan bir diğer özellik ise internetten online ingilizce öğrenmenizi sağlayan videolu derslerimiz mevcuttur. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle online görüntülü pratik yapabilirsiniz.

Şişli İngilizce Kursu Fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için (0212) 216 32 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz ve İletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Bilimsel Açılım Yabancı Dil Merkezi olarak sizleri de Şişli İngilizce Dil Kursumuzda görmekten mutluluk duyarız.